Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3956)

Raven (3253)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (2016)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
sladur4e70

Topcho

Дийдра

PesychinKa

kostilka

iwchii13

iv_an

nmk_262

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » Спечелете "Петдесет нюанса сиво"

Спечелете "Петдесет нюанса сиво"

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

silvara

Сричащ
Сричащ
Как мислите, че ще възприемете книга, известна със сексуалното си съдържание включваща BDSM (Връзване, Доминиране, Садизъм и Мазохизъм)?

Смятам, че книгата ще се възприеме много добре и с положителни емоции и оценки, въпреки ексцентичното си сексуално съдържание. Темата за БДСМ е доста рядко срещата в нашето общество, но пък ние сме си и любопитни хора, стараещи се винаги да сме в крак с тенденциите и това ще ни накара да се отнесем без резерви или предразсъдъци към съдържанието на книгата. Момичетата дори жените с радост ще хванем книгата дори и само, защото знаем, че съдържанието и е малко по-грубичко от обикновените любовни романи. Ще искаме да се потопим в този забранев свят, да вкусим от забранения плод и да разберем защо книгата предизвиква такъв фурор по света. В нея трябва да има нещо повече от тези еротични елементи, за да бъде такава сензация -това ще си кажат онези, по традиционно настроените, за да се убедят да си купят книгата, докато тайничко и те ще искат да се впуснат в този свят така различен от реалния, обикновен живот, за да опитат нещо ново, необикновено и страстно. Книгите са за това, нали? Да преживееш необикновени приключения, забранена любов и хиляди и хиляди други сценарии, да преживееш неща, които обществото неодобрява и осъжда, само защото са различни от общоприетите норми.
Аз, лично, ще приема тази книга както всяка други книга. И не сексът или пък БСДМ ме привлякоха в нея, а запленяващото резюме и желанието да разбера повече за героите. Вече съм попадала и преди на книги с подобни елементи и нямам нищо против тях.Не са от най-любимата ми литература,но книгата си е книга, стига да има хубав и запленяващ сюжет и добре изградени герои, а не само секс и секс, иначе просто не е книга.
В заключение ще кажа, че със сигурност ще има и хора, които ще възприемат по отрицателен начин тази книга. Но това е повече въпрос на вкус, отколкото на съдържание. Някои ще харесат книгата точно заради секса, други заради историята, а трети може да харесат сексуалните сцени, но да не харесат героите и самата история и обратното. Но в никакъв случай не можем да кажем, че книгата е неморална и груба, книгата е просто хартия, написана с думи. Неморалността идва от нашето подсъзнание, от нормите наложени от обществото. Някои ще се поддадат на тези ограничения и няма да отворят съзнанието си за думите, написани вътре, а други сигурно ще останат завинаги запленени от магията на словото. Аз ще очаквам с нетърпение да грабна тази книга, за да се потопя в нейния пламенен и забранен свят.
ФБ линк

pepa_55

Новороден
Новороден
Краен резултати:

http://prikachi.com/images/400/5135400X.jpg

http://prikachi.com/images/404/5135404n.jpg

ФейсБук http://www.facebook.com/profile.php?id=100003214623905

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2