Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3876)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

radost123

Topcho

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Рубрики за книги и други » Истории с картинки и гифчета

Истории с картинки и гифчета

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Истории с картинки и гифчета on Чет Юли 19, 2012 3:18 am

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Хора, този Tumblr ми влияе страшно много на мозъка. Донякъде правя тази тема, защото ми харесват гифчетата из този сайт и защото напоследък не ми се изразяват спомени само с писане.

Преди около две седмици бях на екскурзия в с. Гривица. Беше адски готино и страшно ми липсва компанията на нашата групичка. Отпуснах се и се порадвах. Страхотно преживяване беше. И сега ще ви го разкажа... с гифчета.

Седмица преди да тръгнем на път.

Мда… Бях леко развълнувана. С 3 съученички не спирахме да говорим за пътуването.

Денят на прибирането на багажа.

Изваждаш, сгъваш, прибираш. После проверявах дали не съм забравила нещо. Ако някой ме гледаше отстрани щях да изглеждам точно така.

В деня на тръгването.

Направо не можех да си намеря място и то след като аз и Зо (от групичката) бяхме пристигнали първи.

Настаняването на нашата група в купе.

Когато не искаш някои индивиди да се вмъкнат преди теб и групата ти в едно купе правиш много неща. Първи бяхме в купето и си седяхме кротко, докато въпросните индивиди се чудеха къде да влязат.

Пътуването.

По-голямата част беше така, но имаше и някои спънки. Като например да ти сменят вагона и да трябва да обикаляш целия влак с адски тежкия си багаж.

Пристигането в мотел - ресторант Гривица.

Ей, като си спомня как ми се спеше само… Всичко живо наляга дето свари, защото не можехме да си стоим на краката.

След баня и сън – време за обяд.

Отидохме до един хранителен магазин, който ни се стори, че е в Африка. Купихме храна и се върнахме.

Времето, когато групичката ни се събра да купонясва.

Тъкмо щеше да става готино и дойдоха разни авантаджии и развалиха работата.

На разни места в Плевен.

Този град ми е като втори дом. Колко е готино да си ходиш на места, които познаваш, а другите да те питат разни очевидни неща.

Втората вечер.

Нямаше натрапници. Забавлявахме се и по едно време ни се скараха за музиката. А тя не беше силна. Какво да направим като стените са адски тънки?!

Крушунските водопади.

На водопадите беше страхотно. Всички правиха снимки. Обаче не мина без инциденти. Със Зо ни нахапаха комарите, а Мелин за малко да се претрепе, докато се опитва да снима.

Отново до Плевен преди на следващия ден да заминем.

Разхождахме се. После групичката ми ме остави да се видя с братовчедка ми. Закъснях с два часа и нещо от уговореното време, но учителите знаеха. Някои индивиди се издразниха, но на мен не ми пукаше. Да бяха попитали да останат повечко.

Тръгването.

Хич не ни се тръгваше, но нямаше как да останем повече.

Обратният път.

Служителите в ЖП забравили да се уведомят едни други, че трябва да ни запазят места.

Времето.

Беше адска жега. Направо се топяхме.

Чакане.

Наложи се да чакаме два часа в Каспичан, а после 40 минути в Самуил, за да се приберем. Мразя да чакам.

У дома си е най-хубаво.

Екскурзията беше супер. Въпреки готиното преживяване умората от пътуването си каза думата. Всички се зарадваха на родителите си, когато ги видяха на гарата.

* Гифчетата не са мои. Копнах ги от Tumblr. Добре, че някои хора се занимават с такива неща.

https://ivshadow.wordpress.com/

djenitoo

Unique
Unique
Хахахаха. Колко забавно си представила преживяването си, Ив! Радвам се, че си прекарала толкова хубави дни. Ах, как ми се ходи и на мен на Крушунските водопади! stary eyed monkey

Гифчетата къртят, много сладки и забавни физиономии! envy hihi

http://www.muse-bg.net

SevenSins

Rhage Leelan
Rhage Leelan
Охохоо, страхотно се е получило! В момента изглеждам като идиот с тази усмивка. И на мен ми се ходи някъде, но няма с кого да отида.

http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Джени, Вики, благодаря за коментарите. Радвам се, че гиф-историята ми ви е харесала. Сега ще разкажа как започнах да харесвам k-music. Този път обаче няма да си помогна с гифчета.

Миналата година гледах Boys Before (Over) Flowers и много харесах саундтрака. Изтеглих си го и не престанах да го въртя. Най-много ми хареса песента на SS501 - "Because I'm Stupid". На мига потърсих информация за групата. Оказа се, че Kim Hyun Joong, който играеше в драмата като Джи Хо, бе лидера на групата. От този момент нататък ми станаха първите любимци. Много си ги обичам и страшно ми липсват. Един от тях е в казармата, а другите са се отдали на соловите си кариери. Момчетата все пак обещаха да се завърнат и аз, както и всички Triple S (Super Star Supporters) ще си ги чакаме. За жалост казармата им е доста продължителна и бая време ще мине, докато се съберат. Е, дотогава ще следя с кеф соловите им проекти и драмите, които снимат.

Вторите, който влязоха в топ листата ми са Big Bang. Те доста се борят със сладурите SS501 за първото място, но то вече си е запазено и така ще си остане.
Сега малко за историята как ми станаха любимци. Първоначално зяпах клипове на SS501 и понякога се показваха такива на Big Bang, но не обръщах много внимание. Когато бях на село нямаше как да си слушам корейската музика. Откачах тотално и цъках програмите като луда. Най-неочаквано чух нещо корейско по телевизия POPCORE. Беше клипът на "Fantastic Baby", който адски ми хареса. Но парчето, което изцяло ме запали по Big Bang бе "Haru Haru". Това бе първата песен, на която плаках. Наистина ме разчувстваха. От този ден нататък станах VIP. Пристрастих се към тези талантливи момчета.

Третите в класацията са Super Junior. Знаех за групата от доста време. (Малко преди да започне манията ми по Big Bang.) Първо гледах клипа на "Mr. Simple". Песента беше супер забавна. Прегледах и други и те също ми бяха готини, но нещо не им достигаше, за да влязат в топ листата ми. Бях заета с другите две групи и не знам как дори намирах време за Super Junior.
След още няколко супер клипа и разни концерти започнах наистина да ги харесвам. Разрових се яко и открих доста интригуващи неща, които успяха да ги вкарат в листата ми. Имам какво още да науча за тях, но вече се приемам като една от ELF (Ever Lasting Friends).

Написаното ми се вижда дълго, но ако тръгна да разказвам с подробности щеше да е като роман. Радвайте се, че писах само толкова. 453
В крайна сметка се оказа, че съм Triple S, VIP и ELF. (Така се наричат фен клубовете на групите.) Освен тези три банди слушам още доста и се чудя коя ще е следващата влязла в листата ми. 050

https://ivshadow.wordpress.com/

dindiiv

Новороден
Новороден
Имам чувството, че и аз бях на екскурзията. Бравооо.. hihi Страхотна идеа. Много добре ти се е получило.

Шей Рот

Модератор
Модератор
Получило се е страхотно. Много интересно и оригинално. plqskane

https://obsessedbookreaders.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]