Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 8 Гости

pav_st

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3969)

Raven (3260)

djenitoo (2869)

Alex (2308)

Topcho (2028)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » Конкурс за "Легенда за пазителите"

Конкурс за "Легенда за пазителите"

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

absinthe

Новороден
Новороден
За първата книга.

Най- ярък спомен и до ден днешен ми е оставила анимацията "Красавицата и Звяра".Имах филмчето на касетка и често го гледах по няколко пъти дневно, рецитирайки репликите и най- вече забавлявайки се припявайки, макар и фалшиво песничките. Още тогава ми направи впечатление безкористното поведение на Бел и чистата и душа.Героинята има магнетично излъчване и силата да пробуди доста въпроси и надежди у човек.След като минаха години, вече способна да разбера истинската същност на филма, успях да затвърдя вярванията си, че независимо от външността на човек, в него могат да горят най- висшите духовни чувства, да не се предава,въпреки обстоятелствата и да разбере, че никога не е късно да изживее нравствения си катарзис. "Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил."Възможно е да се извлекат безброй поуки, и тъй като се върнах години назад, смятам още сега да преоткрия мъдростта на филмчето.

https://www.facebook.com/blaga.nikolova.96?ref=tn_tnmn

Последната промяна е направена от absinthe на Вто Юли 10, 2012 12:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ
Като малка обожавах да гледам детски филмчета.Непрекъснато карах нашите да ми взимат касети от видеотеките, а всяка касета я гледах поне по 10 пъти.Най много обичах филмите на Дисни, и по-точно класиките - "Красавицата и звярът", "Спящата красавица", "Принцеса Анастасия", "Снежанка" и други.
Най-любимото ми филмче обаче си остана "Красавицата и звярът".Това е най-прекрасната, най-великата, най-поучителната и най-красивата история, която съм срещала.Изиграла е голяма роля относно развитието ми като личност.Научила ме е да не съдя по външността, а да гледам това, което е "вътре" в човека.Защото е по-важно да бъдеш красив по душа.Важни са делата ти, а не това как си облечен, например.Също и винаги да давам шанс на хората,защото всеки може да сгреши.И най-важното - дори и най-големият злодей има в събе си частица добро, колкото и дълбоко да е скрито.Човек гради себе си като личност и сам избира какъв да бъде, но дори и да избере грешния път може да се поучи от грешките си и да се поправи.Всеки звяр може да стане принц, защото доброто е вътре.А любовта е силата, която може да променя, да гради и да твори.За да обичаш обаче, също не трябва да съдиш само по външността, а да видиш добро ли е сърцето.
Както споменах това е най-прекрасната история, която съм срещала и до ден-днешен нерядко си пускам филмчето и си го гледам с огромно удоволствие.:]

Тагнала съм ви, и ако спечеля бих искала да получа първата книга.https://www.facebook.com/#!/kristiyana.shopova

zori_stz

Новороден
Новороден
https://www.facebook.com/zorityy.stz

1. Разкажете ни кой е любимият Ви детски филм.
- Нямам любимо детско филмче, защото обожавах да гледам всякакви анимации като малка. Така е и днес. Гледала съм безброй пъти Снежанка, Пепеляшка, Мики Маус, Бъгс Бъни, Заекът Реджи, Котаракът Оли, Приказка за Снежният човек, Маугли, Тимон и Пумба, Цар Лъв, Принцесата Лебед и всякакви други. Но най-много ми допадаха детските филмчета, които разсмиваха малчуганите. Може би затова с най-голям интерес следях Том и Джери. Помня колко много съм се кикотила на кратките епизодчета, в които котката и мишката постоянно правят бели и неуморно се гонят.

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. По-късно ще разберете резултатите.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2