Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3939)

Raven (3253)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1998)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
iliapi

Topcho

Дийдра

meoww

kostilka

dobitwo

nmk_262

Raven

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » Конкурс за "Легенда за пазителите"

Конкурс за "Легенда за пазителите"

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

absinthe

Новороден
Новороден
За първата книга.

Най- ярък спомен и до ден днешен ми е оставила анимацията "Красавицата и Звяра".Имах филмчето на касетка и често го гледах по няколко пъти дневно, рецитирайки репликите и най- вече забавлявайки се припявайки, макар и фалшиво песничките. Още тогава ми направи впечатление безкористното поведение на Бел и чистата и душа.Героинята има магнетично излъчване и силата да пробуди доста въпроси и надежди у човек.След като минаха години, вече способна да разбера истинската същност на филма, успях да затвърдя вярванията си, че независимо от външността на човек, в него могат да горят най- висшите духовни чувства, да не се предава,въпреки обстоятелствата и да разбере, че никога не е късно да изживее нравствения си катарзис. "Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил."Възможно е да се извлекат безброй поуки, и тъй като се върнах години назад, смятам още сега да преоткрия мъдростта на филмчето.

http://www.facebook.com/blaga.nikolova.96?ref=tn_tnmn

Последната промяна е направена от absinthe на Вто Юли 10, 2012 12:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ
Като малка обожавах да гледам детски филмчета.Непрекъснато карах нашите да ми взимат касети от видеотеките, а всяка касета я гледах поне по 10 пъти.Най много обичах филмите на Дисни, и по-точно класиките - "Красавицата и звярът", "Спящата красавица", "Принцеса Анастасия", "Снежанка" и други.
Най-любимото ми филмче обаче си остана "Красавицата и звярът".Това е най-прекрасната, най-великата, най-поучителната и най-красивата история, която съм срещала.Изиграла е голяма роля относно развитието ми като личност.Научила ме е да не съдя по външността, а да гледам това, което е "вътре" в човека.Защото е по-важно да бъдеш красив по душа.Важни са делата ти, а не това как си облечен, например.Също и винаги да давам шанс на хората,защото всеки може да сгреши.И най-важното - дори и най-големият злодей има в събе си частица добро, колкото и дълбоко да е скрито.Човек гради себе си като личност и сам избира какъв да бъде, но дори и да избере грешния път може да се поучи от грешките си и да се поправи.Всеки звяр може да стане принц, защото доброто е вътре.А любовта е силата, която може да променя, да гради и да твори.За да обичаш обаче, също не трябва да съдиш само по външността, а да видиш добро ли е сърцето.
Както споменах това е най-прекрасната история, която съм срещала и до ден-днешен нерядко си пускам филмчето и си го гледам с огромно удоволствие.:]

Тагнала съм ви, и ако спечеля бих искала да получа първата книга.http://www.facebook.com/#!/kristiyana.shopova

zori_stz

Новороден
Новороден
http://www.facebook.com/zorityy.stz

1. Разкажете ни кой е любимият Ви детски филм.
- Нямам любимо детско филмче, защото обожавах да гледам всякакви анимации като малка. Така е и днес. Гледала съм безброй пъти Снежанка, Пепеляшка, Мики Маус, Бъгс Бъни, Заекът Реджи, Котаракът Оли, Приказка за Снежният човек, Маугли, Тимон и Пумба, Цар Лъв, Принцесата Лебед и всякакви други. Но най-много ми допадаха детските филмчета, които разсмиваха малчуганите. Може би затова с най-голям интерес следях Том и Джери. Помня колко много съм се кикотила на кратките епизодчета, в които котката и мишката постоянно правят бели и неуморно се гонят.

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. По-късно ще разберете резултатите.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2