Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3887)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1939)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
kostilka

Topcho

Дийдра

Шей Рот

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » (За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

98% 98% [ 94 ]
2% 2% [ 2 ]
Общо гласове : 96

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 5]

Nuriko

Творец на форума
Творец на форума
Още веднъж ще си изразя мнението - ДА.
Тези конкурси са възможност, както да получиш награда. Така и да изразиш себе си и дори да откриеш някакъв малък скрит талант, за който не си подозирал. Конкурсите ни представят нови книги, примамват ни към тях и в същото време ни карат да ги харесаме дори повече.

elizabetta_90

Прохождащ
Прохождащ
Аз гласувах с "Да!". За мен винаги е било интересно да се включвам в състезания,естествено само ако изискванията не са над моите умения ^^. Нова съм в сайта,но ще се опитам да наваксам.Нямам търпение да го разгледам целия...Може и да помогне,ако потребителите публикуват линкове във фейсбук на страниците на издателства и т.н.,нещо като молба(естествено не всички да се впуснат в copy-paste на една и съща страница Very Happy)

vils

Новороден
Новороден
Разбира се! Това е страхотно начинание - получаваш награда, срещу разсъжденията си. По този начин читателя бива провокиран да разкрие себе си и да заобича книгите още повече!

Moon Light

Сричащ
Сричащ
Да, ще участвам в конкурсите за книги. Лошото е, че не съм му хванала цаката на фотошоп-а, затова май ще чакам ако трябва да се прави друго, макар последно време фотошопа е предпочитано средство за конкурси.

nina1968

Новороден
Новороден
Още не съм участвала,но задължително ще се пробвам.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Здравейте,благодарение на моя приятелка попаднах тук.Много съм щастлива за това и ДА ще се включвам и за напред в конкурсите.

papincetoOo

Новороден
Новороден
Ами аз съм нова във форума, но нямаше да бъда ако знаех че има толкова много конкурси, които организирате... задължително ще се включа във всеки конкурс, в който ми хареса книгата, за да я спечеля... аз предпочитам романите, така че където са те там съм и аз stary eyed monkey nod

alextts

Новороден
Новороден
И аз съм ЗА! Регламентите са много забавни, особено онези в, които трябва да измислим сами кориците. Готини са и много забавни!

Elitsa Stoeva

Новороден
Новороден
Аз гласувах с "Да".Понеже съм отскоро и затова не съм участвала :) Разбира,се ако има някой конкурс ще участвам :)

garvana

Новороден
Новороден
Иска ли питане - ДА !Само да не е за създаване на корица ... photoshop ми е много слаб ...

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Аз също съм за конкурсите с книги. Участвам на доста места ,но някъде има ограничения ,които пречат участието. Например ако току що си открил даден сайт можеш ли веднага да натрупаш необходимия брой мнения за да участваш. В други случай искат по определен брой изречения за отговор на даден въпрос,което също доста спира участниците. Веднъж ми се случи да пращам втори път писмо с отговори защото на един от въпросите съм отговорила с едно изречение по-малко , което си е неудобство. По въпроса за това защо броя на участниците намалява мисля ,че това е просто във връзка с книгата , за която е конкурса. Колкото по-интересен е автора толкова повече участници. Когато автора е непознат малко хора си правят труда да пишат или да участват в даден конкурсnod :

magika24

Новороден
Новороден
Определено да. Много ми хареса начина, по който правите конкурсите и много ме е яд че не можах да се включа в последния.

darina112

Прохождащ
Прохождащ
Гласувах "да", защото посред форумите като вашия имаме голямата възможност да спечелим книжка, която някои няма да си я купят по една или друга причина (изключва се липсата на интерес). Така че мисля, че в цялото това нещо няма нищо отрицателно и само може да се спечели ^_^

trotinetka

Новороден
Новороден
И аз гласувах с "да". Според мен обаче е хубаво да има възможност за всеки един от форума да участва. Защото, както много преди мен се изказаха, някои не умеят да боравят с phothoshop, други не са много вдъхновени и не съумяват да напишат по някой и друг разказ, за това е хубаво да има още една опция за тези, които не могат да участват в другите категории. Поне според мен, така ще е по-удобно :) Иначе е много хубаво, че правите такива игри и конкурси, защото това събужда съзнанията ни и ни кара да правим нещо продуктивно. plqskane 

http://the-uni.eu

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Гласувах с "да", защото ми допадат томболите и изобщо конкурсите. Забавно ми е да отговарям на въпроси или да направя нещо на някоя програма, а после ако ми се усмихне късмета, да спечеля желаната книга. :)

http://nheartbooks.blogspot.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next