Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3976)

Raven (3260)

djenitoo (2869)

Alex (2308)

Topcho (2044)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
Topcho

kostilka

iv_an

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » (За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

98% 98% [ 95 ]
2% 2% [ 2 ]
Общо гласове : 97

Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

adora

Новороден
Новороден
Разбира се че "ДА", продължавайте с конкурсите.
Винаги щом ми хареса дадена книга участвам!
За регламентите: добре са. Аз лично участвам само в томболи и photoshop графики, много рядко с въпроси...

stasungera

Прохождащ
Прохождащ
Да, защото за мен е стимул да правя неща и отговарям на въпроси. Така се подобрявам постоянно и променям начините си на правене на нещата.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Гласувах с ДА.
По принцип не участвам за всяка книга, а само за тези които наистина искам. Макар понякога дори и за тях да не съм пращала.

Лично аз не харесвам много-много лотарийния принцип, но нямам претенции за регламентите на конкурсите.

mitencetoy

Новороден
Новороден
Разбира се, че ще продължа да участвам в конкурсите ви. По принцип винаги, когато имам свободно време и книгата ми хареса се включвам.

aranna

Новороден
Новороден
Аз не участвам в конкусите, защото просто имам възможност да си купувам книгите и така няма да заемам място на човек, който иска книгата, но няма възможност да си я вземе.

neli_best

Новороден
Новороден
Аз също гласувах с ДА и смятам, че конкурсите са прекрасни и няма място за съмнение,на мен страшно ми харесва да участвам.

invicta

Сричащ
Сричащ
Гласувах с "ДА". Харесват ми конкурсите за книги и участвам в тях, когато ги намеря разбира се, макар че досега не ми се е случвало да спечеля. Но както се казва "Надеждата крепи човека." Дори да не се спечели, важно е участието, а и са интересни отговорите на въпросите, които участниците дават.

Lady Vampire

Новороден
Новороден
Определено. Не преставайте с конкурсите! monkey1

Christina

Сричащ
Сричащ
Да.

absinthe

Новороден
Новороден
Пълен напред!

sun_vampire

Новороден
Новороден
Винаги е хубаво да участвам в конкурси, обожавам тръпката, така че ще продължа да участвам :).

http://ibis-fan-forum.bulgarianforum.net/

slpinwithghosts

Преводач
Преводач
Гласувах с "Да".
Досега не съм участвала, но занапред мисля да опитам, стига условията да са ми във възможностите и да става въпрос за някоя интересна за мен книга.

Исках още да добавя, че е страхотно, че форума предоставя такава възможност на потребителите. Така хем се занимаваме с нещо креативно, хем четейки книжката после ти е два пъти по-сладичко. reading

http://slpinwithghosts.tumblr.com/

Anbole

Новороден
Новороден
Aз гласувам с Да.Нищо ,че съм нова бих желала да се включа.

veroncheto

Новочетящ
Новочетящ
Току-що се регистрирах, но гласувах с ДА. Това е прекрасна възможност за всички. От това, което прочетох до момента мисля, че понякога е добре да има и нещо по-трудно за изпълнение (есета, фотошоп), но също така и от време на време да е на лотариен принцип, тъй като не всеки би могъл да се включи с другите неща, все пак всеки с таланта или късмета си :)

marielse

Сричащ
Сричащ
Ами незнам според мен това зависи от книгата, която е за конкурс. Така, че аз съм посредата.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес