Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3887)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1939)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
kostilka

Topcho

Дийдра

Шей Рот

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » (За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

98% 98% [ 94 ]
2% 2% [ 2 ]
Общо гласове : 96

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

adora

Новороден
Новороден
Разбира се че "ДА", продължавайте с конкурсите.
Винаги щом ми хареса дадена книга участвам!
За регламентите: добре са. Аз лично участвам само в томболи и photoshop графики, много рядко с въпроси...

stasungera

Прохождащ
Прохождащ
Да, защото за мен е стимул да правя неща и отговарям на въпроси. Така се подобрявам постоянно и променям начините си на правене на нещата.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Гласувах с ДА.
По принцип не участвам за всяка книга, а само за тези които наистина искам. Макар понякога дори и за тях да не съм пращала.

Лично аз не харесвам много-много лотарийния принцип, но нямам претенции за регламентите на конкурсите.

mitencetoy

Новороден
Новороден
Разбира се, че ще продължа да участвам в конкурсите ви. По принцип винаги, когато имам свободно време и книгата ми хареса се включвам.

aranna

Новороден
Новороден
Аз не участвам в конкусите, защото просто имам възможност да си купувам книгите и така няма да заемам място на човек, който иска книгата, но няма възможност да си я вземе.

neli_best

Новороден
Новороден
Аз също гласувах с ДА и смятам, че конкурсите са прекрасни и няма място за съмнение,на мен страшно ми харесва да участвам.

invicta

Сричащ
Сричащ
Гласувах с "ДА". Харесват ми конкурсите за книги и участвам в тях, когато ги намеря разбира се, макар че досега не ми се е случвало да спечеля. Но както се казва "Надеждата крепи човека." Дори да не се спечели, важно е участието, а и са интересни отговорите на въпросите, които участниците дават.

Lady Vampire

Новороден
Новороден
Определено. Не преставайте с конкурсите! monkey1

Christina

Сричащ
Сричащ
Да.

absinthe

Новороден
Новороден
Пълен напред!

sun_vampire

Новороден
Новороден
Винаги е хубаво да участвам в конкурси, обожавам тръпката, така че ще продължа да участвам :).

http://ibis-fan-forum.bulgarianforum.net/

slpinwithghosts

Преводач
Преводач
Гласувах с "Да".
Досега не съм участвала, но занапред мисля да опитам, стига условията да са ми във възможностите и да става въпрос за някоя интересна за мен книга.

Исках още да добавя, че е страхотно, че форума предоставя такава възможност на потребителите. Така хем се занимаваме с нещо креативно, хем четейки книжката после ти е два пъти по-сладичко. reading

http://slpinwithghosts.tumblr.com/

Anbole

Новороден
Новороден
Aз гласувам с Да.Нищо ,че съм нова бих желала да се включа.

veroncheto

Новочетящ
Новочетящ
Току-що се регистрирах, но гласувах с ДА. Това е прекрасна възможност за всички. От това, което прочетох до момента мисля, че понякога е добре да има и нещо по-трудно за изпълнение (есета, фотошоп), но също така и от време на време да е на лотариен принцип, тъй като не всеки би могъл да се включи с другите неща, все пак всеки с таланта или късмета си :)

marielse

Сричащ
Сричащ
Ами незнам според мен това зависи от книгата, която е за конкурс. Така, че аз съм посредата.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next