Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3835)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1900)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

98% 98% [ 94 ]
2% 2% [ 2 ]
Общо гласове : 96

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 5]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Прочетете внимателно какво съм написала и ми отговорете.

Правя тази анкета, за да разбера колко от вас ще участват в конкурсите за книги, които организираме. Напоследък забелязвам, че няма много участници и се чудя дали да продължавам да се занимавам с това. Също така бих желала да посочите дали Ви харесват регламентите на конкурсите. Целта ми е да отстраним минусите. Моля Ви да подходите сериозно към анкетата.

https://ivshadow.wordpress.com/

Zhu

Четец-маниак
Четец-маниак
Аз гласувах с "Да", защото намирам конкурсите за изключително забавни, защото всеки има възможността да спечели. Понякога играя, понякога-не, зависи от книгата. Но мисля, че тези конкурси допринасят за форума.

Дийдра

Админ
Админ
Със сигурност ще е добре за форума да има такива конкурси. С удоволствие ще ще участвам, стига наградата да е книга, която искам, разбира се.

https://www.facebook.com/SupernaturalBGFans

zori_stz

Новороден
Новороден
И аз дадох положителен вот, защото мисля, че конкурсите са страхотни.

Luxuria

Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мисля, че просто трябва да кажа "Естествено, то се подразбира, че да", но ще звучи малко смешно.
Но да, определено ще играя и занапред, макар и аз да играя не във всяка игра, а само за определени книги. Но, отново - да. Харесват ми и регламентите, пък и трябва малко да се поизпотя, за да е по-сладка наградата plqskane

http://vampirediaries.superbgfans.com/

Squirrel

Новочетящ
Новочетящ
ДА, ДА И ДА !! Искам конкурси и вече имам намерение да участвам в тях ! Преди не смеех да участвам, защото майка ми правеше прболем, но вече не е така. Тъй че очаквайте ме в темите за конкурси за книги! :)

PlamS

Модератор
Модератор
Аз също гласувах с "Да", защото съм от тези, които участват доста честичко. Разбира се, зависи от книгата. Но все пак чувството да знаеш, че късметът ти е проработил е много хубаво.

От всички игри най-много ми хареса загадката за "Обречени на безсмъртие" и тези с wallpaper или книгоразделителите. Нищо че не мога да боравя с фотошоп и да участвам, харесват ми нещата, които другите правят. Томболите също са с доста интересни въпроси понякога.

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

tteta

Новороден
Новороден
Да. За жалост не съм добра с фотошоп-програмите,но винаги бих се включвала,ако конкурсите са на лотариен принцип.

swetim

Сричащ
Сричащ
Гласувах с "Да". Обичам да участвам в конкурсите не само заради книгите, но и заради интересните начини, по които се печелят. Бих участвала и занапред, надявам се да не спрете конкурсите. monkey plezene

byh4o

Новороден
Новороден
Това е една от любимите ми части от форума ви - конкурсите. Задължително бих продължавала да участвам!

JoInT{}MaNia4ka

Прохождащ
Прохождащ
Аз също гласувах с "ДА", защото конкурсите дават възможност за печелба, пък и са забавни. Не виждам нищо лошо в това. Давайте с пълна сила!

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Да, приятно ми е да участвам в конкурсите за книги. Не участвам във всички, а само в тези, в които анотацията на книгата ме е заинтригувала. Или е книга от дадена поредица, която следя и харесвам. Въпросите в конкурсите са интересни, а някои и забавни и ми е удоволствие да отговарям на тях. Харесват ми и конкурси, в които варианта за участие е игра. Като цяло чувството да участваш и най-вече да спечелиш :) е прекрасно. Благодаря за тази възможност.

Ellendary

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Винаги бих участвала в конкурси за книги. Дори и да не спечеля, участието ми е гарантирано, стига да ми е интересна книгата. monkey1

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ
Аз съм абсолютно ЗА продължаване на канкурсите.По принцип участвам с огромно удоволствие, но естествено подбирам и книгите, защото според мен не е честно да участвам за книга, която не държа да прочета чак толкова и примерно да спечеля, ако някой друг наистина силно я иска.За това участвам избирателно в конкурсите.Иначе на мен регламентите само с томбола не ми харесват чак толкова,защото аз пък и всички, които участват полагаме големи усилия и смятам, че с томбола оценката ни не е толкова реална. :)))))))

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ
Аз съм нова, но гласувах с ''Да''.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 5]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next