Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3949)

Raven (3253)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (2007)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » ТОМБОЛА - Как да се омъжиш за вампир милионер!

ТОМБОЛА - Как да се омъжиш за вампир милионер!

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

byh4o

Новороден
Новороден
1. Обичате ли да четете паранормални романи с действащи лица вампири?
-Да, този жанр ми е любим. Чета доста поредици свързани с вампири и всякакви свръхестествени същества. Обожавам ги. Те ни пренасят в един съвсем нов,непознат и вълнуващ свят. Не мога да спра да чета тези страхотни книги!

2. Следите ли и другата паранормална поредица на издателство Тиара Букс - Воините на Посейдон? Ако да, какво е мнението ви за нея?
-Първата книга беше меко казано невероятна. Не бях срещала до сега толкова интересна и завладяваща книга особено на тази тематика. Моите искрени благодарности към издателството че ни дават възможността да се докоснем до този уникален и неповторим свят. Надявам се следващите книги от поредицата да са още по страхотни и невероятни. Чакам ги с нетърпение.

Тагнах ви, но не знам как да дам директен линк, надявам се да няма проблем. Ето линк: https://www.facebook.com/profile.php?id=1507117206

snejincety

Новороден
Новороден
Разбира се! Има много митични същества, но някак си вампирите са ми любими. Първата книга на такава тематика, която прочетох беше "Академия за вампири". Така постепенно се запалих и по други поредици от най-различни издателства. Но може би най-интересната и динамична поредица от всичките, които съм чела засега е "Среднощен ловец". Първо попаднах на фенпревод от един форум и вече бях прочела първата книга, когато беше издадена от Ибис. Но това не ме спря да си я купя и да препрочитам невероятните истории за Кат и Боунс.

2. Следите ли и другата паранормална поредица на издателство Тиара Букс - Воините на Посейдон? Ако да, какво е мнението ви за нея?
За момента не следя никоя от поредиците на това издателство. Но имам намерение да започна "Воините на Посейдон". "Как да се омъжиш за вампир милионер" също звучи обещаващо, така че предполагам, че ако не успея да я спечеля ще си я купя.

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=241777225920346&id=100001837486653¬if_t=like

Daci

Новороден
Новороден
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001550269322

Да, чета такива романи. Харесват ми и са ми интересни. Те са динамични, митични и забавни, независимо дали действащите лица са вампири или някакви други митични същества.
Не съм чела книгата, но напоследък чувам добри отзиви за нея. Много мои приятелки я хвалят и казват колко е добра. Иска ми се да я прочета и се надявам скоро да имам възможността да си я купя. :)
Успех на всички!

mime7o_98

Новороден
Новороден
Като всяка друга тийнейджърка, която чете, обожавам истории с вампири. Повечето от книгите, които съм прочела, са с вампири. Много ме привличат такива герои, особено ако са лоши. А и напоследък, заради манията по вампири, в много книги присъстват кръвопийците и аз обожавам този факт. Във всяка една книга те са различни и пленяващи – в някои са по-динамични, а в други не чак толкова - и това още повече ми харесва – ако бяха навсякъде еднакви, какво щеше да е интересното? В повечето книги, тези герои все се влюбват и се размекват, но нямам проблем с това, стига да не се размекнат прекалено много. Опитвам се да чета колкото се може повече книги с вампири, за да се запозная с колкото се може повече представи за тях, а представите на някои автори са просто уникални – понякога се чудя тези хора как ги мислят тези неща. Надявам се никога да не ми омръзнат историите с кръвопийци.

За жалост, не следя тази поредица. От доста време се заглеждам в нея, когато съм в някоя книжарница, но не съм си я купила още. Макар че от доста време насам обмислям тази идея. Надявам се накрая, все пак да я имам.

https://twitter.com/#!/mime7o_98/status/188707404907692032

Nuriko

Творец на форума
Творец на форума
Обичам да чета подобни истории. Да призная не се ограничавам сам с вампири, харесвам почти всичко, което е научна фантастика или обикновено фентази. Въпреки това вампирите си имат своето специално място. Така че да закълна колекцията си от техни преведени книги дори съм си купила Брам Стоукър – Дракула, макар да признавам, че не я харесвам особено. Повече съм фен на филма, много е сладък Дракула. А също и една научна книжка за вампирите в българския фолклор.

Да. Признавам си, че в първия момент, когато започнах да я чета малко ми напомни на Тъмна любов на издателство Ибис. Трудно е да се отрече при положение, че самите характери на образите си приличат, а когато са заедно е като малка буря, в буквалния смисъл на думата. И въпреки приликата, поне за мен, историята е доста свежа и приятна, а края щастлив и не съвсем очакван, така че тръпката да си остане жива.

http://www.facebook.com/NurikoD
съжалявам, че не пускам точния линк, но нещо не иска да се купира. А и напоследък почти нищо не въвеждам в профила си тук, така че със сигурност ще може да видите че съм пуснала линк към състезанието.

miish

Новороден
Новороден
1. Обичате ли да четете паранормални романи с действащи лица вампири?Обожавам е меко казано.Не знам защо,но много се наслаждавам на такива книги.В тях има нещо,което се докосва до нашето ежедневие,макар и свръхестествено.Когато започна да чета някоя книга не мога да спра докато не разбера какво става след това.Изключително увлекателни са.Като цяло харесвам книги свързани със свръхестественото.

2. Следите ли и другата паранормална поредица на издателство Тиара Букс - Воините на Посейдон? Ако да, какво е мнението ви за нея?Всъщност поредицата ми е в списъка за книги,които мисля да прочета лятото,защото в момента нямам много време.Но звучи много интересно.

нямам нито фейсук ,нито туитър,така че няма как да тагна сайта ви Sad(

Последната промяна е направена от miish на Сря Апр 11, 2012 11:29 am; мнението е било променяно общо 1 път

perla333

Новочетящ
Новочетящ
https://twitter.com/#!/YordankaSavova/status/189296249231519745

- Много :) Въобще обожавам паранормалните романи. Но с вампири най-много съм чела и не съжалявам за никоя от прочетените книги :) Някои от любимите ми книги с вампири са : "Вампирът, който ме обичаше", "Среднощна целувка" и "Пурпурна целувка", "Братството на черния кинжал" (всичките от поредицата) и има още няколко, но в момента ми бягат от ума. Защо толкова обичам вампирски книги? Макар малко да са ми омръзнали вампирите (искам малко разнообразие), когато чета книга, в която има поне един вампир, ами много се смея. Просто първата реакция на главната, когато разбира за вампира, после забавните ситуации между тях - просто това са много емоции, които не всяка книга ти предлага. А и света, създаден от дадения автор е толкова по-различен и в същото време еднакъв с нашия - как да не обичам вампирските истории?? - те просто ми помагат за един кратък миг да се откъсна от скучното ежедневие :)

- Следя и чакам следващата книга с нетърпение. От много време бях харесала поредицата и заподскачах от радост, когато разбрах, че издателство Тиара Букс ще я издава. 1-ти книга я прочетох за по-малко от ден, че после и я препрочетох :) Много свежа книжка. Един от плюсовете на поредицата според мен е, че действието се развива бързо. Е, на моменти прекалено бързо, но пък няма как иначе. Друго което харесвам в поредицата е това, че героите са пораснали хора, а не 16-18 годинишни, които не знаят какво искат. Също формата, който издателство Тиара Букс е избрал за поредицата на мен ми е много удобен и се надявам и останалите книги от поредицата да са в същия формат. А за корицата не знам дали има нужда да казвам нещо - направо е божествена!! Много по-добра от оригиналната!! Сигурна съм, че и следващите корици ще са толкова добри :)

sun_vampire

Новороден
Новороден

Не обичам аз обожавам да чета за вампири. Никога няма да ми омръзнат. Вампирите са ми най-любимите параНЕнормални същества. За мен те никога няма да се превърнат в клише. Все пак вампирите бяха главната причина да започна да чета отново. Просто върнаха любовта ми към книгите :).

Честно казано не ми хареса особено. В нея нямаше нищо ново. Някак си ми приличаше прекалено на Братството (което за мен е свещено!). Имаше и много хубави моменти, но просто не успях да я харесам. Но все пак искам да видя, какво ще стане и в останалите книги. Може да станат интересни :).

Ето го и линка ми- http://www.facebook.com/sunGerry

Успех на всички :)!

http://ibis-fan-forum.bulgarianforum.net/

stzgirl

Новороден
Новороден

Да, даже мисля че съм чела най-много поредици за вампири. Харесват ми героите, а не факта, че са вампири. Не това прави книгите интересни, а начинът, по който са написани. Дори в момента чета книга за вампири :Д

Имам Войните на Посейдон, но още не съм я прочела. Толкова много книги излизат напоследък, че не ми остава време да я започна. Смятам обаче скоро да го направя, защото чувам хубави отзиви за нея.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1834450701&ref=name

Ellie.

Новочетящ
Новочетящ

Обожавам паранормалните романи, а пък ако е замесен и някой няколко вековен красавец - още по-добре 050 Мога да кажа, че направо съм си пристрастнена към този тип романи и следя почти вякакви поредици от този тип.

Оооо прочетох я веднага след като излезе и мнението ме е, че е великолепна. Обожавай историята на Конлан и Райли и с нетърпение очаквам следваща книга, защото Вен определено ме заинтригува. Но въпреки това на мен поредицата ми се струва доста сходна с тази на Братството, и двете са ми едни от любимите.

А ето го и линка : http://www.facebook.com/profile.php?id=100001056723594
Успех на всички 028

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2