Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3872)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1919)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
kostilka

Дийдра

Ellendary

radost123

Topcho

ruru

You are not connected. Please login or register

» Архив » Общ архив » Хелоуин '12 » Филмов маратон

Филмов маратон

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Филмов маратон on Пон Окт 17, 2011 10:50 am

PlamS

Модератор
Модератор
Приготвяйте по една чаша горещ шоколад, купа пуканки /или моята алтернатива – желирани бонбони 124 /, настанявайте се удобно и разгледайте някои предложения за да си спретнете Halloween филмов маратон.

Разбира се, можете и вие да попълвате списъка с предложенията, но е желателно освен заглавието на филма да включите постер или трейлър, както и кратко резюме или собствен коментар за него. Wink

И така аз ще започна с някои безобидни филми, които са подходящи за гледане в компанията на по-малък брат или сестра.

Scooby Doo 2: Monsters Unleashed / Скуби Ду 2: Чудовища на свобода

Режисьор : Раджа Госнъл
В ролите : Питър Бойл, Алисия Силвърстоун, Матю Лилърд, Сара Мишел Гелар, Фреди Принц Мл.
Година : 2004
Времетраене : 94 минути

Скуби и бандата от Мистерия ООД се оказват в небрано лозе във връзка със забележителната експозиция в Музея на криминологията в Куулсвил, съставена от облекла на заловени в юначната история на ООД-то призраци.
Един от костюмите оживява. Анонимен, маскиран в него, злодей хвърля града в ужас и паника. Разследването по право принадлежи на Фред , Шаги, Велма, Дафни и на Скуби Ду, разбира се.
Елиминирането на тайнствения злодей обаче е силно затруднено от свръхамбициозната репортерка Хедър Джаспър-Хоуи, която се рови във вътрешните работи на Мистерия ООД и с коментарите си по местната телевизия сериозно клати техния имидж...

Zamunda

Corpse Bride / Булката труп

Режисьор : Тим Бъртън & Майк Джонсън
В ролите : Джони Деп, Хелена Бонъм Кратър, Емили Уотсън, Ричард Грант, Кристофър Лий и др
Година : 2005
Времетраене : 78 минути

Действието се развива през ІХ век в европейско село. Виктор (с гласа на Джони Деп), по погрешка се оказва в подземния свят и оженен за мистериозната Булка труп (с гласа на Хелена Бонъм Картър), докато истинската му годеница Виктория го очаква самотна в света на живите.
Животът в Земята на мъртвите се оказва много по-пъстър, отколкото е очаквал, и Виктор научава, че в този свят или в следващия – няма нищо, което може да го раздели от истинската му любов.

Zamunda

Coraline / Коралайн

Режисьор : Хенри Селик
В ролите : Кейт Дейвид, Дакота Фанинг, Ян МакШане, Тери Хетчер, Дженифър Сандърс, Джон Хогман и др
Година : 2009
Времетраене : 100 минути

Малката Коралайн е отегчена. Родителите й са вечно заети, а новият й дом не е особено интересен. Разбира се, това е преди да открие тайна вратичка, която води към алтернативна вселена, където всичко в живота й е почти същото. Но много, много, много по - хубаво. За съжаление, съвсем скоро прекрасният нов свят на Коралайн се оказва прекалено опасен и момичето трябва да намери начин да се върне у дома и да спаси семейството си.

Zamunda

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

2 Re: Филмов маратон on Вто Окт 18, 2011 4:39 pm

djenitoo

Unique
Unique
Засега май нито един от филмите не съм гледала, но влизат в списъка ми за зяпане определено. 050

http://www.muse-bg.net

3 Re: Филмов маратон on Вто Окт 18, 2011 4:45 pm

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Аз пък и трите съм ги гледала. Много са интересни и забавни. Може да се каже, че любимото ми е "Булката труп".

https://ivshadow.wordpress.com/

4 Re: Филмов маратон on Нед Окт 23, 2011 4:42 pm

PlamS

Модератор
Модератор
Halloween е добър повод да си припомним и някои от тези филми:

Sleepy Hollow / Слийпи Холоу

Zamunda

Ghost Rider / Призрачен Ездач

Zamunda

Van Helsing / Ван Хелсинг

Zamunda

It / То

Zamunda

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

5 Re: Филмов маратон on Нед Окт 23, 2011 6:51 pm

gabolinno

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Ммм от тези съм гледала само Ван Хелзинг... ааа бяхх луда по тоя филм. Беше си унииикален! И още е де. Very Happy

6 Re: Филмов маратон on Пон Окт 31, 2011 11:18 am

snejana1978

Новороден
Новороден
Мм, някои не съм ги гледала, така че ще ги изтегля.

7 Re: Филмов маратон on Сря Окт 24, 2012 7:46 pm

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ
Аз не съм гледала само ''То'', но и не рискувам да го гледам сама. Хелоуин определено е добра възможност да се събереш с приятели и да си направите филмов маратон. monkey in love

8 Re: Филмов маратон on Сря Окт 24, 2012 9:38 pm

me.loco

Сричащ
Сричащ
Всички съм ги гледа и като върл фен на Стивън Кинг съм изгледала и всичко негово филмирано и поне за моите вкусове То е доста бозав и дълъг и не е никак страшен,предпочитам ,,Гробище за домашни любимци" и препоръчвам ,,trick or threat" води се хорър,но не е толкова страшен колкото изглежда.

9 Re: Филмов маратон on Вто Окт 30, 2012 8:29 pm

gab4etoy

Новороден
Новороден
Аз каквато съм страхлива...едва ли ще ги гледам..ама..може, ако извикам някой... :)

10 Re: Филмов маратон on Пет Ное 02, 2012 9:07 pm

Дийдра

Админ
Админ
Пропуснах хелоуинския маратон, но някои от тези филми са ми в мисления списък за гледане, така че ще стигна до тях някой ден. Покрай тия сериали не ми остава време за филми, дори да ми остане време за гледане на нещо 453

Пък една приятелка използва една от вампирките във Ван Хелсинг за идея как да се издокара. Крайният резултат беше много различен, но все пак.

Темите с храни ме подсетиха, че може би трябва да добавим и Индиана Джоунс и храмът на обречените.

Нали там ядяха супа с очи и маймунски мозъци 453

https://www.facebook.com/SupernaturalBGFans

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]