Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3966)

Raven (3253)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (2021)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
flexy7

Дийдра

Topcho

kostilka

iv_an

iliapi

nmk_262

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » Спечелете "Орденът на Асасините" книга 1 и 2 !

Спечелете "Орденът на Асасините" книга 1 и 2 !

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

djenitoo

Unique
Unique
Общ конкурс на Morganville Vampires BG Fan Forum & Muse BG Forum
Специални благодарности на издателство Ера

Романът по култовата компютърна игра Assassin’s Creed II: Renaissance
Assassin’s Creed II: Renaissance е култовото продължение Assassin’s Creed I: Lineage – една от най-продаваните компютърни игри за всички времена. Романизацията на Оливър Боудън ще поведе почитателите на епично пътешествие из мистериозния свят на най-смелите бойци – безпощадните асасини.

Ще отмъстя на онези, които предадоха семейството ми.
Аз съм Ецио Аудиторе. Аз съм асасин…

Семейството на Ецио Аудиторе е несправедливо обвинено в измяна.
Баща му и братята му са екзекутирани.
Той се зарича да отмъсти...

Но предателите са коварни и безмилостни. Много по-жестоки, отколкото Ецио предполага. За да се подготви за опасната мисия, той става част от мистериозния Орден на асасините. И докато овладява изкуството на безпощадния боец, Ецио попада в лабиринта на ренесансовите политически интриги. А когато поема към Флоренция, за да изчисти опетненото семейно име, младият асасин се озовава във вихъра на могъща конспирация. Епичният му поход за мъст и чест ще бъде дълъг и труден...

За съюзниците си Ецио се превръща в символ на борбата за справедливост.
За враговете си той е смъртоносна заплаха.

ИСТИНАТА ЩЕ БЪДЕ НАПИСАНА С КРЪВ

„Поемам към черното сърце на една корумпирана империя, за да залича моите врагове. Но Рим не е построен за един ден и няма да бъде разрушен от един единствен човек. Аз съм Ецио Аудиторе да Фиренце. Непобедим съм, защото съм посветен в традицията на асасините.”

Рим е под властта на коварния род на Борджиите. Някога могъщ, сега градът е в разруха, потънал в кръв, политически интриги и религиозни вражди. Чезаре Борджия, по-подъл и опасен от баща си – Папата, няма да се спре пред нищо, за да покори цяла Италия...
Само един човек може да освободи хората от неговата тирания - Ецио Аудиторе. Но в тази битка той няма да е сам. Зад него ще застане Братството на асасините.

Вторият роман на Оливър Боудън по култовата серия компютърни игри Assassin’s Creed ни отвежда на епично пътешествие из мистериозния свят на най-смелите бойци – безпощадните асасини.
Assassin’s Creed: Brotherhood е един от най-значимите и дългоочаквани проекти за 2010 г. и е носител на наградата „Най-добрa екшън игра“.

Въпроси:
Можете да изпращате отговорите на въпросите на morganville_vampires@abv.bg до 12:00 часа на 28.04, заедно с ник и името на форума, чрез който участвате, трите имена, точен адрес, пощенски код и телефон за връзка.

1. Харесвате ли подобен тип книги?
2. Чували ли сте за едноименната игра? Играли ли сте я?
3. Ако имахте възможност да влезете в Орденът на асасините бихте ли го направили? Защо?
4. Харесвате ли трейлъра? Смятате ли, че можеше да бъде по-добър или да се добави нещо?
5. Защо искате да спечелите книгите?

Ще има само един победител, който ще получи "Орденът на Асасините" книга 1 и 2
Крайният срок е на 28. 04. 2011г. до 12 часа на обяд. Победителят ще бъде обявен на същия ден.

http://muse.darkbb.com

beshi

Новороден
Новороден
Вчера изпратих писмото си. Успех на всички участници. :)

stasungera

Прохождащ
Прохождащ
Реших и аз да се пробвам, макар и да нямам абсолютно никакъв шанс. Успех на всички участници! Wink

gabolinno

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
И аз се включих, макар, че нямам големи надежди

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Затварям темата. Победителят ще обявим по-късно.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]